Wybór dla osób zapracowanych
Wielu ludzi nienawidzi sprzątania. Syzyfowa praca, której efekty widać przez kilka dni. Za każdym razem te same czynności, to samo odkurzanie, to samo mycie okien, to samo mycie podłóg. Wracając z pracy chcielibyśmy odpocząć, zrelaksować się, a nie brać się od razu za nowe obowiązki. Dla takich ludzi dobrym rozwiązaniem jest firma sprzątająca, która większość prac zachowawczych w naszym mieszkaniu wykona za nas. Szybko, sprawnie i przy użyciu profesjonalnych środków czyszczących odkurzy, umyje i wypoleruje nasze meble. Nawet najtrudniejsza i najbardziej uporczywa plama na obiciu sofy jest możliwa do usunięcia. Trzeba tylko wiedzieć jak i czym ją bezpiecznie usunąć. Doświadczenie, jakie posiada firma sprzątająca pozwala jej na czyszczenie niemalże każdej powierzchni, jak może znajdować się w naszym mieszkaniu szybko profesjonalnie. Taka firma to dobry wybór dla osób zapracowanych, ceniących sobie czas. Zamiast żmudnie przecierać ściereczką półki w sypialni, możemy zlecić to odpowiednim osobą, a sami w tym czasie zająć się czymś bardziej produktywnym i przynoszącym zadowolenie, bądź chociażby pozwolić sobie na zasłużony odpoczynek po całym dniu ciężkiej pracy.
Sezonowe sprzątanie
Czas wiosennych porządków już dawno minął. To niby ten moment, kiedy robi się to WIELKIE SPRZĄTANIE, bo się zwija zimową garderobę, myje się okna i takie tam. Cóż - co sezon to nowe atrakcje. Bałagan jak wiadomo robi się sam, a posprzątać to już nie ma komu. Na co dzień często ciężko się zmobilizować, dlatego może tego typu zrywy, niczym wielka rewolucja, mają jakiś sens? Zawsze można przy okazji odnaleźć jakieś zagubione skarby. I spalić kalorie. Dużo kalorii.
Ciekawy temat - japońskie ubikacje
Ubikacje w Japonii: istnieją dwa rodzaje ubikacji powszechnie spotykanych w Japonii. Pierwszy i zarazem najstarszy to prosta ubikacja kucana, która nadal jest powszechna wśród ubikacji publicznych. Po II wojnie światowej upowszechnił się drugi rodzaj: współczesne muszle klozetowe (ubikacje w stylu zachodnim) i pisuary. Obecnie szczytem techniki dla ubikacji w stylu zachodnim jest połączenie muszli klozetowej z bidetem. Według danych z 2004 roku są one zainstalowane w ponad połowie japońskich gospodarstw domowych345. W Japonii ten typ ubikacji jest popularnie nazywany washletem (jap. ??????? woshuretto?), po marce Toto Ltd., i posiada zaawansowane wyposażenie, które jest rzadko spotykane poza Azją. W zależności od konkretnego modelu washlet taki może być zaprojektowany do: automatycznego podnoszenia i opuszczania deski sedesowej; mycia odbytu lub sromu; suszenia ciepłym powietrzem; samoczynnego spłukiwania.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ubikacje_w_Japonii