Coraz niższa cena, coraz lepszy druk

jakąś markę, opakowanie i oczywiście drukowaną etykietę. Takie etykiety na produktach muszą spełniać określone normy, aby mogły być stosowane do oznaczania żywności. Przede wszystkim ich klej nie może być toksyczny, dlatego naj

Coraz niższa cena, coraz lepszy druk naklejki foliowe

Bezpieczne dla jedzenie. Normy dla etykiet

Druk zlecany przez firmy, np. te spożywcze, otacza nas na każdym kroku, a zwłaszcza w sklepach. Obecnie każdy produkt, który kupujemy posiada jakąś markę, opakowanie i oczywiście drukowaną etykietę. Takie etykiety na produktach muszą spełniać określone normy, aby mogły być stosowane do oznaczania żywności.

Przede wszystkim ich klej nie może być toksyczny, dlatego najczęściej korzysta się z klejów wodno-rozpuszczalnych. Drugą, równie ważną kwestią jest użycie odpowiednich tuszy. Również nie mogą one zawierać szkodliwych i toksycznych substancji takich jak: metale ciężkie.


O druku współczesnym

Druk towarzyszy ludziom od dawna, jednak w ostatnim stuleciu powszechność druku sprawia, że każdy ma w domu przynajmniej parę książek, dostaje codziennie drukowane reklamy, a jadąc do pracy mija dziesiątki billboardów z reklamami. I właśnie reklamy to najczęściej zamawiane materiały do druku. Wystarczy spojrzeć ile ich mamy w naszym otoczeniu.

Kolorowe, czarno-białe, wizytówki, wielkie bannery- te wszystkie rzeczy można dzisiaj wydrukować przy na prawdę niskich kosztach. Dlatego tez wiele firm, nawet tych lokalnych korzysta z dobrodziejstw nowoczesnego druku.


RGB ? jeden z modeli przestrzeni

RGB ? jeden z modeli przestrzeni barw, opisywanej współrzędnymi RGB. Jego nazwa powstała ze złożenia pierwszych liter angielskich nazw barw: R ? red (czerwonej), G ? green (zielonej) i B ? blue (niebieskiej), z których model ten się składa. Jest to model wynikający z właściwości odbiorczych ludzkiego oka, w którym wrażenie widzenia dowolnej barwy można wywołać przez zmieszanie w ustalonych proporcjach trzech wiązek światła o barwie czerwonej, zielonej i niebieskiej (zob. promieniowanie elektromagnetyczne).
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/RGB